Ziyaretçi Defteri

warning-98596_640

Lütfen içeriğinde küfür, hakaret ve ırkçı  ibareler barındıran söylemlerden kaçınınız.

18 thoughts on “Ziyaretçi Defteri

 1. bir Gaziantepli olarak şiirleriniz,özellkikle Antep savunması yazısınıza bayıldım.Eleerinize sağlık

 2. kardeşim tarihi sevdirmek en başta tarihçilerin görevidir. ama en önemlisi de tarihi doğru aktarmaktır, hisleri bir kenara bırakarak…
  başarılar dlerim…

 3. selamunaleykum hocam bana 250 adet lazım.hayır yapmak ıçın nerden temın edebılırım uygun olarak

  1. Selamun Aleyküm Fehmi hocam, Mahmut Kısa Meali için kendim bu adresten temin ediyorum, direkt kitabı basan matbaa, Sebat Ofset Matbaacılık, F. Çakmak Mahallesi – Hacı Bayram Caddesi No:57 KARATAY/KONYA

   TEL: 0332 342 01 53 – 54

 4. Selamun Aleyküm hocam sizin yazılarınızı takip edeceğim bir site ve ye sosyal medta var mıdır?

  1. Selamun Aleyküm Metin Bey,

   Yazı ve araştırmalarımı yalnızca burada kendi sitemde yayınlıyorum. Ana sayfadaki Twitter hesabımdan da takip edebilirsiniz. Selamlar….

 5. Selamün Aleyküm Mehmet bey,

  İnternette sahabe dereceleri ile ilgili bilgi ararken sitenize rastladım. Çok ilginç bulduğum otobiyografinizi okudum. Hem sitenizdeki dini bilgilerden faydalandığım için sizden helallik alma adına, hemde bir merhaba demek adına bir iki satır yazmak istedim.

  Hayat hikyenizden ve ‘’kim olduğunuzla ilgili’’ tanımınızdan çok etkilendim. Ben Türk’ üm ve sizin gibi müslüman bir Kürt kardesimle gurur duydum. Allah ülkemize hep sizin gibi güzel insanlar nasip etsin ve Rabbim yar ve yardımcınız olsun.

  Allah’ a emanet olun, selamlar…

  Gültekin Karabulut

  1. Ve Aleykum Selam ve Rahmetullah Gültekin Kardeşim,

   Bizi kardeş eden Allah Azze ve Celle’ye hamdü senalar olsun. Güzel ifadeniz ile hüsnü tahliliniz için tek söyleyebileceğim yüreğinizin güzelliği mümince bakışınızdandır. Allah sizden ve bütün iyilerden razı olsun. Hiç tanımadığınız bir insana olan merhametli insaniyetli yaklaşımızın ecirini de inşaAllah Rabbim Azze ve Celle layıkıyla size verir.

   Sitemdeki bütün paylaşımları herkes hayırlı emelleri için sonuna kadar kullanabilir. Sizin gibi kıymetli insanların kullanması da ayrıca memnun eder, helal olsun. Bir hadisle sizden müsade isteyeciğim, Resullah Sallallahu Aleyhi Selam, “Canım kudret elinde olan Allah’a yemin ederim ki, sizler iman etmedikçe cennete giremezsiniz. Birbirinizi sevmedikçe de iman etmiş olmazsınız. Yaptığınız takdirde birbirinizi seveceğiniz bir şey söyleyeyim mi? Aranızda selâmı yayınız!” buyurmuştur. (Müslim, Îmân 93-94; Tirmizî, Et’ime 45; İbni Mâce, Mukaddime 9) Allah’a emanet olun, Allah’ın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun.

 6. Çalışmanızı İlgi ile okudum. Benim de son zamanlarda ciddi merak ettiğim konu idi dünya tarihi ile peygamberler tarihini meç etmek. Çok yararlandığımı söyleyebilirim. Emeğiniza sağlık. Ancak Peygamberlerin özellikle ve genelde hangi kavimlere ve dünyanın hangi bölgelerine geldikleri (bazı peygamberlerde belirtilmiş ama diğerleri için de sormak isterim) öğrenebileceğimiz bir yer var mı durum nasıldır acaba? Tabi 124 bin peygamberden bahsediliyor. hepsi için de bulmak ve bilmek nerede ise imkansız. diğer kutsal kitaplardan bu konuda faydalanılabilir mi ne derece faydalanılabilinir. daha çok eski destanlar Kur’n ve Hadis ışığında mı anlaşılmaya çalışılmalı. Teşekkürler..

 7. sitenizi öylesine gördüm. islami başlığı altındaki hadis kelimesine takıldım. hadis diye bildiklerimizin, islam ile alakası var mı acaba ? Kuran dururken başka kaynağa gerek var mı ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Medya

Sosyal Medya Hesaplarımız

Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.